Pozvánka na divadelné predstavenie: KLIMAKTÉRIUM... A ČO? - 22.3.2022 - Dom kultúry v Starej Ľubovni

 

Ľubovnianske osvetové stredisko Vás pozýva na divadelné predstavenie s názvom KLIMAKTÉRIUM.. A ČO? , ktoré sa uskutoční dňa 22.marca 2022 o 18:00 hod. v Dome kultúry v Starej Ľubovni.

 

Cena vstupenky: 15 EUR

 

Predaj vstupeniek: Ľubovnianske osvetové stredisko (Dom kultúry Stará Ľubovňa)

 

 


Krátky popis tejto skvelej komédie:

 

Hrdinky inscenácie – Pamela, Kristína a Žofia – sa stretávajú na narodeninovej oslave Mariky – jednej z nich. Aby sa nielen zabávali a rekapitulovali svoj doterajší život, ale aby sa povzniesli nad problémy, ktoré im prináša všedná každodennosť, strata práce, chlapi, ich deti, zdravotný stav a starnutie. Lebo ten údel postretol každú z nich a navzájom ich spája! Hlavné hrdinky sa majú rady – ale si aj jedna druhú s chuťou doberajú. Vedia si zo seba vystreliť! Samu seba však žiadna neberie príliš vážne. Vzdorujú svojmu osudu. Čím? Humorom a sebairóniou. Nič im nie je sväté. Predovšetkým nie ich vek, vzhľad a váha. Bavia sa a spievajú o neľahkom údele súčasnej ženy.

 

Inscenácii dominujú skvelé herečky - „tigrice v menopauze“. Variácie na chúlostivú tému „ženského dozrievania“ a účtovanie s ňou. Ľahko zapamätateľné piesne a ich vtipné texty.

 

Predstavenie je akousi „babskou jazdou“ plnou humoru, ktorý je asi tým najlepším a najúčinnejším liekom na starosti dneška. Takú vtipnú a úprimnú hru – so zmyslom pre humor a s decentnosťou spracovania témy – ešte nikdy nikto nenapísal. Až teraz! V podobe dnes už legendárneho komediálneho hitu európskych divadelných scén. KLIMAKTÉRIUM je nielen divadelným  a kultúrno – spoločenským fenoménom, ale je očistným kúpeľom a posilňujúcim energetickým nápojom!

 

Trefné bonmoty, postrehy zo života. Zábava a relax v podobe postáv, ktoré sú také isté, ako ste vy! Jednoducho: Túto komédiu s pesničkami musíš vidieť!

 

hrajú: Zuzana Kocúriková / Zuzana Tlučková, GizkaOňová, Katarína Brychtová / Daniela Kuffelová, Zuzana Vačková / JeanneteŠvoňavská, Jana Valocká

  • www.visitspis.sk/1-uvod
  • maslubovniansko.sk
  • www.karpatenblatt.sk
  • www.kdv.sk
  • www.kovanezelezo.sk